Відбувся тренінг для керівників ЗОЗ з питань впровадження молекулярно-генетичних методів дослідження на туберкульоз

Дата: 23.05.2019 16:43

Директор КНП «Рокитнянський центр ПМСД» Яра Оксана Олександріна та заступник директора з медичної частини КНП «РокитняськаЦРЛ» Жарко Валентина Петрівна відвідали 23 травня 2019 року в місті Києві тренінг для керівників ЗОЗ з питань впровадження молекулярно-генетичних методів дослідження на туберкульоз(GeneXpert) на первинному та вторинному рівні надання мед. Допомоги. Питання, які обговорювалися наступні:

• Стан організації надання медичної допомоги пацієнтам з туберкульозом: прогалини та перспективи;
  • Сучасні виклики, епідеміологічна ситуація з туберкульозу в Київській області;
  • Діяльність лабораторної служби з діагностики туберкульозу.

Питання, якібулиозвученідоповідачамивикликалижвавудискусіюсередучасників заходу.