Верховна Рада відклала запровадження штрафів за євро бляхи до 22 серпня 2019

Дата: 23.05.2019 16:46

Головне управління ДФС у Київській області інформує, що Верховною Радою України 16 травня 2019 відстрочено на три місяці початок терміну дії Закону України від 08.11.2018 № 2612-УІІІ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», яким запроваджені штрафи за керування не розмитненими автомобілями.

Закон № 2612 мав набрати чинності 24 травня, тепер він вступить в дію з 22 серпня 2019. З цієї дати розпочнеться процедура притягнення до відповідальності та накладання штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушенням митного режиму.

Протягом  додаткових 3 місяців удасться розмитнити ще певну кількість автомобілів на іноземній реєстрації.

Нагадуємо, що пільговий період, протягом якого власники євро блях могли сплатити удвічі менший акцизний податок, завершився 22 лютого 2019. А 22 травня добігав терміну так званий перехідний період, протягом якого євро бляхи можуть вільно пересуватися на євро номерах.

Після цього правоохоронці мали реагувати на всі випадки порушення податкового та митного законодавства, зупиняючи, штрафуючи та відправляючи автомобілі порушників на штраф-майданчики.

ГУ ДФС у Київській області