Обговорення перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки у селах Житні Гори та Савинці

Дата: 09.01.2019 16:46

В рамках робочого плану Ради регіонального розвитку Рокитнянського району заплановані громадські слухання, зустрічі з селищним, сільськими головами, депутатами району в населених пунктах району.

Так 09 січня 2019 року перший заступник голови адміністрації, заступник голови Ради О.Приліпко та члени Ради регіонального розвитку прийняли участь в обговоренні проблемних питань у селах Житні Гори та Савинці.

На засіданні  були присутні члени ради регіонального розвитку району, депутати  сільських рад, активна громадськість.

Заступник голови ради О.Приліпко ознайомив присутніх із складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій цих сіл.

По Житньогірській сільській раді були внесені пропозиції щодо заміни покрівлі та системи опалення  в Житньогірській ЗОШ I-III ступенів, проведення капітального ремонту вулиць.

По Савинцькій сільській раді також було запропоновано доповнити План розвитку пропозицією  щодо заміни покрівлі місцевої школи.