Виїзд Мобільної групи

Дата: 06.12.2018 16:47

04.12.2018 року відбувся виїзд Мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах по с. Шарки, с. Ольшаниця,  с. Телешівка, с. Бакумівка с. Ромашки. Працівниками Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської райдержадміністрації відвідано 9 сімей, в яких виховується 21 дитини та  які потребували консультування та допомоги.

Працівники центру  відвідали  Шарківську сільську раду  для розмови з головою щодо сім’ї, яка потребувала соціальної допомоги та опинилися у складних життєвих обставинах. Також відвідано сім’ю, яка має статус внутрішньо-переміщених осіб для здійснення оцінки потреб сім’ї для подальшого  отримання статусу дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та зброєних конфліктів.