Привітання голови Рокитнянської районної державної адміністрації

Дата: 29.12.2018 16:50

Дорогі жителі Рокитнянського краю!

Щиро вітаю Вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. Напередодні новорічних свят кожна людина вірить в те, що Новий рік принесе багато радості, щастя та подарує те, чого так не вистачало.

У минулому, році ми відзначили дві важливі події Рокитнянщини – 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне. Озираючись у минуле, бачимо, що ми разом із вами зробили все можливе, щоб наш край жив і процвітав.

Я дякую усім, хто впродовж минулого року гідно трудився на благо нашого краю. Дякую вправним керівникам, мудрим вчителям, досвідченим лікарям, працьовитим аграріям, прогресивним промисловцям, креативній молоді, творчим діячам культури, меценатам-благодійникам та мужнім воїнам-землякам, які вартують наш спокій. Дякую всім, хто творить добро, дарує любов та вселяє надію.

2019 рік стане для усіх нас роком змін та вибору. Бажаю усім вам, любі земляки, щоб у Новому році у вашому житті усі зміни були позитивними і приємними, а вибір був зваженим та мудрим!

У Новому році більш за все бажаю миру нашій країні, кожній родині, кожному дому. Попри воєнні дії на сході нашої країни, внутрішні й зовнішньоекономічні труднощі,  бажаю зберегти людяність і не втратити нашу українську щиру і добру душу!

Від чистого серця зичу вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік принесе достаток і добробут вашим родинам. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння та любов.

Щасливого Нового року та благодатного веселого Різдва!

Голова Рокитнянської районної

державної адміністрації                                                                                                                                                                  Юрій Дідик