Рокитнянський район, Київська область

Про День відкритих дверей на підприємстві

Переглядів: 293

23 травня 2019 року  за ініціативою Рокитнянської районної філії Київського обласного  центру зайнятості та за сприянням керівництва РОКИТНЯНСЬКОГО  РАЙОННОГО  ДОРОЖНЬОГО  УПРАВЛІННЯ "ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ " ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" для безробітних громадян проведено День відкритих дверей безпосередньо на підприємстві.

У заході взяли участь директор РОКИТНЯНСЬКОГО  РАЙОННОГО  ДОРОЖНЬОГО  УПРАВЛІННЯ "ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ " ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"     Кушнірук Петро Іванович, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського ОЦЗ  В.Коваленко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг І.Коваль, та безробітні громадяни, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Підприємство змінювало назву, але  свою історію почало ще в 40 роки минулого століття, зазначив директор Кушнірук Петро Іванович.

Під час заходу шукачам роботи проведено презентацію підприємства, яке спеціалізується на дорожньому будівництві доріг і автострад. Виконує капітальний, частковий або ямковий ремонт доріг з  гарантовано високою  якістю роботи. Петро Іванович повідомив, що в 2018 році виконано робіт на 10 млн. грн. і в перспективі обсяг робіт лише збільшиться. На підприємстві  працюють досвідчені робітники. Але для забезпечення виконання  повного об’єму робіт,  дорожнє управління потребує   електрогазозварника (заробітна плата 9 тис грн.),  дорожніх  робітників  (заробітна плата 7 тис грн.).

Окрему вдячність висловлюємо директору Кушніруку Петру Івановичу  за сприяння в проведенні Дня відкритих дверей на підприємстві .