Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 27.05.2019 16:53

27 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук та начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 78 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 5 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 42 адмінпротоколи.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні пожеж не було, але наголосив на обережному поводженні жителів району із вогнем, особливо у лісі, задля попередження пожеж.

Володимир Бабенко повідомив, що триває залучення молоді на військову строкову службу в армії  в зв’язку із призовом до Збройних сил України.

Петро Кушнірук доповів про завершення очищення доріг та їх ямкового ремонту у селі Ольшаниця. Також повідомив про завершення очищення дороги Рокитне – Сухоліси.

Богдан Маніленко повідомив, що на минулому тижні під час складних погодніх умов (грози, град, зливи) було лише три аварійних відключення електропостачання у районі, енергетична служба працює в штатному режимі.

Юрій Богданов доповів, що нині вже розміщено попереджувальні знаки заборони купатися у місцевих водоймах (через значне забруднення стічними викидами), та наголосив, що у селищі Рокитне зараз немає пляжів для купання, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості проведення очищення залізничних колій та попереджувальних знаків у районі та відмітив нагальну необхідність звернення керівництва райдержадміністрації до представників ПрАТ «Укрзалізниця» з метою вирішення цього питання. Та по завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.