Про засідання центру допомоги учасникам АТО

Дата: 19.12.2018 16:56

19 грудня 2018 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області відбулося засідання районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Участь у засіданні взяли: начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, в.о. начальника відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олена Мовчан, директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, головний спеціаліст з питань організаційної роботи апарату адміністрації Юлія Чернявська, начальник відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру Київської області Володимир Лісогор, головний лікар комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради «Рокитнянська центральна районна лікарня» Сергій Ігнатьєв, лікар комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради лікар «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Красуля та секретар Центру Жанна Головіна.

В ході засідання Центру його члени звітували про те, яка допомога була надана учасникам АТО за 2018 рік.

Так, відповідно до звітів, у 2018 році було надано допомогу учасникам АТО та членам їх сімей:

- через управління соціального захисту населення 85 тис. гривень на лікування та 15 тис. гривень на придбання дрів;

- через Рокитнянську районну філію Київського обласного центру зайнятості  було працевлаштовано 6 учасників АТО, один з яких отримав одноразову допомогу на здійсення підприємницької діяльності;

- через відділ у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру Київської області було забезпечено земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства ,садівництва та будівництва загальною площею 252, 7 га;

- через  комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» було амбулаторно проліковано 47 осіб, направлено на стаціонарне обстеження до Рокитнянської ЦРЛ 25 осіб, а до обласних медичних устано – 9 осіб; на денному стаціонарі було проліковано 9 учасників бойових дій та виділено їм кошти в сумі 3200 гривень; на диспансерний оглід поставлено 38 осіб, на МСЕК направлено 5 осіб, забезпечено безкоштовними лікувальними засобами 24 учасники АТО на суму 12900 гривень, зпротезовано 7 осіб на суму 8500 гривень.