Публічний звіт виконуючого обов’язки голови адміністрації

Дата: 14.02.2019 16:57

14 лютого 2019 року у залі засідань Рокитнянської районної державної адміністрації відбувся публічний звіт виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олега Приліпка щодо діяльності органів виконавчої влади району у 2018 році.

У заході взяли участь: заступник голови адміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, депутати районної, селищної,  сільських рад та секретарі місцевих рад району, члени колегії Рокитнянської районної державної адміністрації, директори закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів, завідуючі будинків культури, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району, представники політичних партій та громадських організацій, представники засобів масової інформації та жителі району.

Під час звіту виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко надав вичерпну інформацію щодо діяльності Рокитнянської районної державної адміністрації з питань: адміністративно-територіального устрою району, структури Рокитнянської районної державної адміністрації, сільського господарства, промисловості, споживчого ринку, розвитку підприємництва,  інвестиційної діяльності, транспорту, житлового будівництва, ремонту доріг, охорони навколишнього природного середовища, виконання бюджетних показників,  грошових доходів, пенсійного забезпечення, зайнятості населення, соціального захисту та соціального обслуговування населення, соціально-правового захисту прав дітей, освіти Рокитнянщини,  охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури, культури та туризму, співпраці з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями, оборонної та правоохоронної роботи, цивільного захисту населення, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та переліку об’єктів будівництва, які передбачається фінансувати у 2019 році.