Рокитнянський район, Київська область

Переглядів: 169

Упродовж 2 місяців поточного року до Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області надійшло 12 звернень громадян.

З них 4, тобто кожне третє, направлено за належністю в інші відомства на підставі п. 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

За результатами розгляду 1 звернення внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

З урахуванням наявних повноважень Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вирішено 7 звернень, з яких 3 стосувались питань досудового розслідування.

Крім того, упродовж вказаного періоду на особистому прийомі прокурорами Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури прийнято 25 громадян, з них 10 особисто начальником Рокитнянського відділу.

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                                                                                        Р. Нечепоренко