РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 11 вересня 2020 року

Дата: 16.09.2020 09:23
Кількість переглядів: 258

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Джоелем Ліоном

У ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку двостороннього співробітництва між країнами. Віце-прем’єр-міністр проінформував посла про реформування оборонної промисловості країни, яка відбувається на даний час, розказав про плани щодо створення холдингів та корпоратизації підприємств. Акцентувавши, що головною метою змін є створення в Україні ринкового бізнес-середовища, яке б забезпечувало ефективну роботу національних виробників озброєння та залучення іноземних інвестицій до країни.

Ольга Стефанішина: Україна прямує Європейським зеленим курсом

Європейський зелений курс - це програма не лише екологічного, а, передусім, економічного розвитку ЄС, яка передбачає перетворення Європи на кліматично нейтральний континент та технологічне лідерство ЄС через мінімізацію використання викопного палива та зменшення негативного впливу на довкілля до 2050 року.

Максим Степанов здійснив робочу поїздку на Чернігівщину, де перевірив стан місцевих лікарень

Міністр охорони здоров’я України відвідав з робочою поїздкою Чернігівську область, в ході якої проінспектував ряд медичних закладів регіону, а також дотримання епідеміологічних правил на міському ринку Чернігова.

Мінсоцполітики розширює партнерство з реалізації найкращих практик та ініціатив соціально відповідального бізнесу

Міністр соціальної політики Марина Лазебна підписала Меморандум про співробітництво з Благодійним фондом «Фонд Майбутнього» з метою консолідації зусиль щодо вдосконалення механізмів реалізації соціальної відповідальності бізнесу, суспільства та органів державної влади.

Топ досягнень Уряду за півроку роботи (Частина 4)

Олена Висоцька: Виставляємо на продаж об’єкти, в яких вже щонайменше рік не жили засуджені, а самі установи не функціонували як в’язниці

На продаж виставлені приміщення, в яких вже щонайменше рік не жили засуджені, а ці установи не функціонували як в’язниці. Вони свого часу були закриті, законсервовані, і наразі їх просто охороняють, обслуговують за рахунок державних коштів, але не як діючі в’язниці. Всю технічну інформацію про стан, площу приміщень, про земельні ділянки, на яких вони розташовані, в процедурі торгів потенційні покупці-інвестори зможуть отримати як учасники такого аукціону.

Олексій Любченко обговорив з представниками Американської торговельної палати в Україні актуальні для бізнес-спільноти питання

Заходи ДПС щодо діджиталізації, протидії тіньовій економіці та питання гармонізації українського законодавства з міжнародними практиками обговорили під час зустрічі Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко, його заступник Наталія Калєніченко, керівники структурних підрозділів ДПС з представниками Американської торговельної палати в Україні.

МОН розробило стратегічні напрями розвитку інклюзивної освіти до 2030 року

Міністерство освіти і науки розробило проект  Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки та план заходів з її реалізації. З 2017 року Україна активно розвиває інклюзивне навчання з метою створення єдиних підходів у системі освіти України, де кожна дитина буде охоплена навчанням та зможе реалізувати свій потенціал.

Мінінфраструктури: З Угорщиною досягнуто домовленість про додаткові 900 транзитних дозволів без оплати транспортного податку на 2020 рік

9 - 10 вересня 2020 в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання українсько-угорської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Попереднє засідання відбулося у квітні 2018 року і за цей час накопичилось ряд актуальних питань в галузі автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною, які було детально опрацьовано сторонами протягом зустрічі.

За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС Укрзалізниця припиняє продаж квитків із окремих залізничних станцій

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Укрзалізниця припиняє продаж квитків із окремих залізничних станцій. З 00:01 14 вересня закрито продаж квитків із залізничних станцій: Ніжин, Носівка, Волочиськ, Чоп, Ларга, Славута-1.

Голова Держприкордонслужби перевірив ділянку кордону з Молдовою та готовність підрозділів Південного регіону

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко з робочою поїздкою перебуває на ділянці Південного регіонального управління. Провівши моніторинг лінії державного кордону України на ділянці Подільського прикордонного загону, окрему увагу керівник відомства приділив необхідності виявлення усіх можливих контрабандних шляхів на кордоні з Молдовою, в тому числі у межах Придністров’я.

У серпні 2020 року Укрзалізниця на 9% збільшила обсяги перевезення зернових

У серпні 2020 року Укрзалізниця перевезла 3,7 млн тонн зернових. Це на 8,8% більше показника аналогічного періоду минулого року, коли залізничники перевезли 3,4 млн тонн. Наразі Укрзалізниця навантажує близько 2 тис. вагонів-зерновозів на добу, що є досить високим показником.

Жнива: В Україні розпочато збирання кукурудзи

В Україні у восьми областях розпочато збирання кукурудзи, якої станом на 10 вересня намолочено 107 тис. тонн з площі 25,8 тис. га. Загалом на відповідну дату українські сільгоспвиробники зібрали 43,4 млн тонн основних культур з площі 12,3 млн га, з яких зернові та зернобобові культури складають 38,7 млн тонн (9,8 млн га, 64%).

Уряд виділив грошову допомогу постраждалим в антитерористичній операції

З резервного фонду державного бюджету виділено 13 млн 280 тис. гривень членам сімей 7 осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та 8 особам, які отримали інвалідність під час участі в зазначеній операції.

В електронній системі охорони здоров’я створено понад 8,3 млн е-направлень

Кількість електронних медичних записів за перші 9 днів вересня, порівняно з серпнем, зросла на понад третину. Відповідно у вересні очікується понад 16 млн записів. Цифрова трансформація зробила усі процеси, які відбуваються в системі охорони здоров'я, відкритими та прозорими.

Чорнобильська АЕС розпочала перевезення відпрацьованого ядерного палива із СВЯП-1 на СВЯП-2

10 вересня у рамках проведення «гарячих» випробувань до сховища відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу СВЯП-2 було перевезено першу партію з 9 відпрацьованих паливних збірок, які напередодні було завантажено зі сховища «мокрого» типу СВЯП-1.

Шкільне харчування має бути безпечним та здоровим, особливо під час карантину, – Сергій Шкарлет

В умовах пандемії коронавірусу в школах має забезпечуватись здорове та безпечне харчування із урахуванням усіх протиепідемічних заходів. Відповідний лист  щодо недопущення погіршення умов харчування у закладах освіти МОН надіслало в усі обласні та Київську міську державні адміністрації сьогодні, 11 вересня 2020 року.

Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19 станом на 11 вересня 2020 року

Україна та Фінляндія мають значні перспективи розширення успішної співпраці у сфері енергоефективності та декарбонізації

Здобутки та шляхи подальшої співпраці України та Фінляндії – ключова тема наради, яку обговорили заступник Міністра енергетики з питань євроінтеграції Ярослав Демченков, т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, Посол Фінляндії в Україні Пяйві Лайне, представники Міненерго, МЗС Фінляндії та НЕФКО.

Дзвін Пам’яті пролунав тричі... У Міноборони вшанували загиблих захисників України

Сьогодні, 11 вересня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Глава МЗС запропонував Всесвітній туристичній організації ООН провести в Україні міжнародний форум

У ході робочого візиту до Іспанії Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації ООН Зурабом Пололікашвілі перспективи взаємодії України з ВТО, залучення механізмів організації до розвитку туристичної галузі України.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 11 вересня в Україні зафіксовано 3 144 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом в Україні 148 756 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 076 летальних, 67 005 пацієнтів одужали. Проведено 1 806 428 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 1 128 пацієнтів.

Арсен Аваков провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс

Під час зустрічі мова йшла про протидію кіберзлочинності, хід виборчої кампанії та заходи безпеки, організовані Міністерством внутрішніх справ, враховуючи пандемію. 

Арсен Аваков зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Саньжуном

Міністр внутрішніх справ подякував китайській стороні за сприяння в закупівлі Україною медичного захисного обладнання навесні в Китайській Народній Республіці, а також привітав Надзвичайного і Повноважного Посла із призначенням на посаду.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою, - Міноборони

Українські захисники продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь