Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 12 вересня 2020 року

Дата: 16.09.2020 09:25

Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах з нагоди приєднання України до «Партнерства Біарріц»

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що «Партнерство Біарріц» — це про повагу один до одного та про рівність можливостей для всіх. За його словами, Уряд активно працює в цьому напрямку та пропонуватиме відповідні законодавчі ініціативи: «Зокрема, це зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, який зараз на рівні 25% при однакових посадах. Це реформування законодавства у сфері соціальних відпусток, створення більших можливостей для чоловіків піклуватися про дітей».

Максим Степанов 14 вересня обговорить з міськими головами проблему дотримання протиепідемічних заходів

Максим Степанов підкреслив, що діючий в країні адаптивний карантин передбачає запровадження обмежень у залежності від епідемічної ситуації у конкретній адміністративній одиниці, а не в цілому по області чи країні.

Олександр Ткаченко ознайомився зі станом пам’яток Львівщини

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав Львівщину, щоб подивитися об’єкти, які очевидно потраплять до списку Великої Реставрації: Підгорецький та Олеський замки, Жовкву, Свірзький замок і замок у Старому Селі.

Усього для реставрації планується 150 об’єктів. Серед них щонайменше 50 – замки та палаци. Остаточний список визначиться незабаром.

Підготовка Червоноі? та Зеленоі? книг Украі?ни: Міндовкілля налаштоване на прозоре обговорення

Вирішено створити робочу групу, завданням якоі? буде напрацювання змін до законодавства з питань збереження видів, що перебувають під загрозою зникнення

Дмитро Кулеба про приєднання до «Партнерства Біарріц»: Україна віддана захисту прав людини та боротьбі з дискримінацією

«Цей крок вчергове підтверджує відданість України захисту прав людини, боротьбі з усіма формами дискримінації, як це належить сучасній країні, яка рухається до членства в ЄС і НАТО», — заявив Дмитро Кулеба.

У НАДС обговорили теоретичні та практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання публічних службовців

Відбулася онлайн-зустріч з представниками освітніх e-платформ; йшлося про практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Мінрегіон інформує про стан підготовки комунального господарства України до опалювального сезону

За звітами, наданими обласними та Київською міською державними адміністраціями, станом на 1 вересня 2020 року вже підготовлено до роботи 16 838 котелень, або 84,2% від запланованих заходів.

Мінмолодьспорт повідомляє про результати розгляду проектів, поданих на конкурс в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

У цьому році на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви до Міністерства молоді та спорту України від інститутів громадянського суспільства та установ, які працюють з молоддю, надійшло 9 заявок від Донецької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської областей та м. Києва.

До Дня українського кіно в онлайн-кінотеатрі Держкіно – добірка найкращих українських фільмів

В онлайн-кінотеатрі Держкіно – добірка найкращих українських фільмів.

Українське кіно на онлайн-кіноринку Міжнародного кінофестивалю у Торонто, - Держкіно

«На минулому тижні Парламент України ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади. Це надзвичайно важливий крок у співпраці між нашими країнами, який відкриває нові можливості як спільного виробництва фільмів, так і обміну кадрами, і спільного проведення заходів. Але, перш за все, Угода дозволяє Україні та Канаді створювати нове, цікаве й захоплююче кіно в офіційній копродукції», - повідомила Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

Проекти будуть презентовані на платформі TIFF Digital Cinema Pro 13 вересня о 10:00 для акредитованих учасників фестивалю.

Питання безпеки журналістів є одним з пріоритетів МКІП

Заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко виступив на відкритті Шостого Донбас Медіа Форуму та окреслив основні пріоритети Міністерства у медійній сфері.

МКІП: Світлана Фоменко обговорила з директором ЦВС ЮНЕСКО співпрацю у сфері захисту культурної спадщини

Відбулася онлайн-зустріч заступника Міністра з питань європейської  інтеграції  Світлани Фоменко з директором Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Мехтільд Рьослер.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 12 вересня в Україні зафіксовано 3 103 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Рятувальники нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей

Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилює профілактичну роботу серед населення та закликає батьків не наражати юних українців на небезпеку!

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах