Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 14 вересня 2020 року

Дата: 16.09.2020 09:39

Кабінет Міністрів схвалив проект Держбюджету на 2021 рік

Проект основного фінансового документа  країни є збалансованим та відповідає конкретним викликам сьогодення. Основна увага: підтримка громадян та бізнесу, новий поштовх розвитку регіонів, продовження оновлення інфраструктури. В проекті бюджету збільшені як соціальна складова, так і видатки розвитку.

Основні показники затвердженого Урядом проекту Держбюджету на 2021 рік

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 14 вересня 2020 року затвердив проект Державного бюджету на 2021 рік.

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Розроблятиметься новий проект співпраці з Європейським інвестиційним банком щодо запровадження змішаної освіти, – Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет висловив сподівання, що найближчим часом Україна і МОН, зокрема, повністю імплементують норми ЄІБ та засади договірної співпраці в частині реалізації проектів.

Зміни до Податкового кодексу: покращення умов ведення бізнесу та підвищення рівня адміністрування

Сьогодні, 14 вересня, Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законів України в частині забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. Проект закону розроблено з метою збільшення надходжень до Державного бюджету у 2021 році.

Відбулася зустріч Голови НАДС Наталії Алюшиної з представниками проекту «ВзаємоДія»

Створення та функціонування сучасної системи державної служби в Україні з кваліфікованими кадрами неможливе без проведення прозорого та відкритого конкурсного відбору.

Мінцифри: Цифровізація послуг дозволить економити бізнесу і громадянам 1,3 мільярда гривень щорічно

14 вересня відбулась онлайн-презентація звіту «Антикорупційний та економічний потенціал е-послуг». Це перша спроба комплексної оцінки економічного та антикорупційного ефекту від впровадження електронних державних послуг в Україні на прикладі семи сфер.

Підготовка теплових господарств до опалювального періоду триває: Держенергонаглядом оглянуто понад 9 тис. об’єктів у сфері теплопостачання

За результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та  готовності до ОП виявлено 1 468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання.

Майже 35 тис. вступників зараховано на бюджет до магістратури у сфері управління МОН

Олександр Ткаченко прозвітував за 100 днів роботи на посаді Міністра культури та інформаційної політики

Міністр розповів, що зроблено за цей період, а також окреслив візію та стратегічні цілі Міністерства культури та інформаційної політики.

Міністр фінансів Сергій Марченко презентував проект Держбюджету на 2021 рік

Розроблений Міністерством фінансів проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» базується на Програмі діяльності Кабінету Міністрів та стратегічних цілях, визначених Президентом України.

Обліковано 1 456 419 внутрішньо переміщених осіб

Станом на 14 вересня 2020 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 456 419 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Нараховано близько 4,4 млн грн плати за перевантаження, що на 75% більше, ніж тижнем раніше, - Владислав Криклій

Лише за підсумками минулого тижня (7-13 вересня) інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 30 тисяч транспортних засобів, складено майже вдвічі більше актів порушень габаритно-вагових параметрів, а саме 525.

Мінрегіон інформує про стан підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до опалювального сезону

Водопровідно-каналізаційне господарство України потребує модернізації та оновлення. Наразі Мінрегіон залучає кошти на реалізацію низки інвестиційних проектів.

Бізнес отримав доступ до ринку в 30 млрд грн завдяки врегулюванню Prozorro Market, - Ігор Петрашко

Сьогодні, 14 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу”. Цей документ врегульовує роботу першого державного онлайн магазину Prozorro Market і розкриває його повний потенціал для бізнесу та держави.

Максим Степанов очолив делегацію України на 70-ій сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ