УВАГА! Всесвітній день прибирання!

Дата: 16.09.2020 09:58

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення в Україні щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day» (далі - Акція).

У 2020 році проведення традиційної Акції, в усіх регіонах України, заплановано на 19 вересня 2020 року о 10:00, з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» пропонує три форми участі:

1. Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

2. Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.

3. Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Деталі Акції на сайті  www.letsdoitukraine.org  та в соціальних

мережах www.facebook.com/letsdoitukraineecohttps://www.instagram.com/letsdoitukraine.

Всім бажаючим  взяти участь в заході, а також з пропозиціями щодо  проведення акції, звертатися  до головного спеціаліста сектору культури, молоді та спорту  Рокитнянської районної державної адміністрації  Київської області Тамари Василівни ПОГАСІЙ  тел. (067)285-07-45.

Завідувач сектору

культури, молоді та спорту

Рокитнянської районної державної адміністрації

Київської області                                                                                                                        С. ПОЛИВ’ЯН