Відбувся інформаційний онлайн-вебінар на тему: "Підготовка резюме"

Дата: 17.09.2020 14:52

16 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Підготовка резюме".

І.Жижка розповіла про те, що резюме є одним із ефективних засобів самореклами на ринку праці. В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів вашої біографії, в основному пов’язаних із вашим досвідом роботи, навичками знаннями. На прочитання резюме в середньому витрачається не більше 1-2 хвилин, тому дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його й спонукати призначити зустріч із шукачем роботи.

При складанні резюме потрібно пам’ятати про те, що воно стане візитівкою й повинне виділяти претендента з усього потоку людей, які шукають роботу.

Учасників вебінару ознайомлено з основними видами резюме, його структурою, прикладами заповнення основних блоків та поінформовано про основні вимоги правильного написання резюме.

У ході вебінару пошукачі роботи дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості, які допомагають створити ідеальне резюме: створивши  електронний  кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", пошукач роботи може скористатися Конструктором створення резюме.