В пункті пропуску «Бориспіль» у нашої співвітчизниці Київською митницею вилучено незадекларованої валюти на 1,4 млн грн

Дата: 28.09.2020 09:19

52199 євро намагалася ввезти в Україну без декларування наша співвітчизниця, яка прилетіла рейсом з Іспанії, де постійно працює.

Для проходження митного контролю жіночка обрала спрощену систему «зелений коридор», яким передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує еквівалент до 10 тисяч євро.

На момент проходження митного контролю митної декларації пасажирка не надала, для отримання довідкової інформації та роз’яснення митних правил до інспектора митниці не зверталася.

Київські митники поцікавилися щодо наявності у громадянки готівки, на що жіночка відповіла, що має приблизно 50 тисяч євро. Під час перерахунку валюти виявилося, що в жіночій сумочці авіапасажирки без ознак приховування знаходилося 52199 євро.

Таким чином жінка порушила порядок проходження митного контролю «зеленим коридором».

З виявленої суми, пасажирці було пропущено 9999 євро. За протоколом про порушення митних правил Київською митницею Держмитслужби вилучено до рішення суду 42200 євро.