Відбулась презентація книги Алли Шелест "Синява над Россю"

Дата: 13.10.2020 10:46

Села завжди були осередками духовності і народної мудрості, відігравали важливу роль у розвитку та збереженні культури і традицій українського народу. Саме села були і залишаються найбільш наближеними до землі своєрідними точками опори в історичному просторі людського буття, які для багатьох стали початком дороги у життя, широкий і незвіданий світ. Це частка великої батьківщини, ім’я якій - Україна. Село Синява є такою часткою.

Завдяки справжньому патріоту рідного краю, нашому земляку МихайлуГоровенку, уродженцю с. Синява, який є почесним громадянином Рокитнянщини, депутат Київської обласної ради VI скликання, відомий меценат в галузі освіти, культури, медицини, фізичної культури і спорту, людина яка здійснює широку благодійну діяльність ми сьогодні відзначаємо день народження книги – історико-краєзнавчого літопису "Синява над Россю".

Автор книги Алла Шелест розповіла про історію створення книги та презентувала її, подякувала людям, які надавали допомогу у пошуку матеріалів.

Активну участь в урочистому заході прийняв Ярослав Литвин, керівник групи компаній "Синявське", депутат Рокитнянської районної ради, привітав автора книги, подарував бібліотекарям історико-краєзнавчі літописи А. Шелест "Синява над Россю" та книги Володимира Бурбана "Образки та силуети". В словах Ярослава Васильовича відчувалася щира любов до рідного краю та глибока повага до людей - своїх земляків.

Квіти, подарунки та теплі щирі слова побажань подарували Аллі Шелест виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов.

Творчу, теплу, дружню атмосферу заходу підтримували працівники комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний будинок культури" Олена Горова, Ганна Івжич, Валентина Шевчук та Олександр Федоренко.

Директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська районна централізована бібліотечна система" Людмила Марковська, від імені працівників бібліотек, висловила свою вдячність і подяку особисто автору книги - Аллі Шелест, меценатам та керівникам району, побажала всім процвітання та подальшої співпраці.