Майстер-клас на тему "Сучасні джерела пошуку роботи"

Дата: 13.10.2020 21:03

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Оксаною Шимченко 13 жовтня 2020 року проведено профінформаційний груповий захід – Майстер-клас на тему "Сучасні джерела пошуку роботи" для  безробітних громадян, які перебувають на обліку.

Основною метою заходу було навчити безробітних правильно використовувати сучасні джерела пошуку роботи та розширити уявлень про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії та ознайомлення з вебсайтами державної служби зайнятості з пошуку роботи.

З кожним днем ринок праці зазнає суттєвих змін, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в країні, змінюються вимоги до шукачів роботи, а отже повинні змінюватися і ми самі.

Запорукою швидкої адаптації в кризових ситуаціях є застосування нових методів роботи. Одним з найважливіших факторів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

Щоб отримати бажану роботу будьте максимально активними, відкритими до сприйняття нової інформації, рішучі в здійсненні певних кроків, тактовні та дружелюбні в спілкуванні.