НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ КИЇВЩИНИ РЕКОМЕНДУВАЛИ НА ТИЖДЕНЬ ПОДОВЖИТИ ОСІННІ КАНІКУЛИ

Дата: 13.10.2020 21:15

На тлі погіршення епідеміологічної ситуації через коронавірус Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційприйняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30  жовтня 2020 року канікули. Про це повідомив під час он-лайн брифінгу голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

У наступний період можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідемічної ситуації.

«Закладам професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року перейти на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків. Безумовно, окрім сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованихтериторій, “червоних” карантинних зон, іноземнихгромадян та осіб без громадянства, та тих, хто поєднує навчання з роботою», – зазначив голова Київщини.

Василь Володін також додав, що заклади дошкільної освіти Київської області працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного державного санітарного лікаря.

Повідомляє пресслужба КОДА.