НА КИЇВЩИНІ ГОСПІТАЛЬНІ БАЗИ ДЛЯ ХВОРИХ НА COVID-19 ЗАВАНТАЖЕНІ НА 56,7%

Дата: 13.10.2020 21:18

У Київській області госпітальні бази, призначені для лікування хворих на коронавірус, завантажені на 56,7%. Це при тому, що мережу лікарень розширили. Відтепер пацієнтів із COVID-19 приймають 16 закладів охорони здоров’я, а загальна кількість інфекційних ліжок зросла з 825 до 1461.

Про це під час брифінгу сьогодні, 13 жовтня, зазначив голова ОДА Василь Володін.

«Ми продовжуємо забезпечувати госпітальні бази всім необхідним. У черговий раз збільшили кількість точок доступу до кисню. Якщо на початку їх було 57, зараз кількість зросла до 737. Це особливо актуально, тому що на Київщині щодня збільшується кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. На сьогодні маємо 589 таких хворих. Із них – 20 знаходяться на штучній вентиляції легень. Допомогу госпіталізованим надають 67 медичних команд», – деталізував ситуацію в області Василь Володін.

Голова ОДА зазначив, що впродовж двох тижнів у регіоні простежується зростання кількості хворих, які потрапляють у лікарні. Наприклад, лише минулої доби госпіталізували 60 жителів. Це хворі, які вже мають підтверджений діагноз захворювання на коронавірус або ще очікують результатів ПЛР-тестування.