Інформаційний дайджест новин Уряду від 13 жовтня 2020 року

Дата: 15.10.2020 11:52

Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

Під час брифінгу Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що на засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови, яка регламентує умови карантину на території України.

Для допомоги постраждалим внаслідок пожеж на Луганщині Уряд виділив 185 млн грн, — Прем’єр-міністр

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що 200 тис. грн отримають сім’ї загиблих. По 50 тис. грн передбачається виділити кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, 30 тис. грн — тим, хто отримав травми середньої важкості, та 20 тис. грн — за травми легкої тяжкості.

Рішення Уряду: Школам рекомендовано встановити канікули, профтехам та закладам вищої освіти – перейти на дистанційне навчання

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня, у наступний період можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахування епідеміологічної ситуації.

Уряд дав старт функціонуванню Національного органу інтелектуальної власності

Розпорядженням визначено, що функції Національного органу інтелектуальної власності виконуватиме державне підприємство “Український інститут інтелектуальної власності”.

Денис Шмигаль: Подовження дії адаптивного карантину — це потрібний крок для гарантування безпечного середовища українцям

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня під час позачергового засідання Уряду. За його підсумками Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до постанови №641.

Міністр фінансів: За останні п’ять місяців нам вдалося надолужити відставання в бюджетних доходах на 34 млрд грн

«Станом на 1 травня ц.р. невиконання плану бюджету за доходами було мінус 44 млрд грн. На сьогодні це вже мінус 10 млрд. Тобто за останні п’ять місяців нам вдалося надолужити відставання в бюджетних доходах в розмірі 34 млрд грн». Про це розповів Міністр фінансів Сергій Марченко.

В Мінекономіки відбулась міжвідомча нарада щодо розвитку підприємництва

Сьогодні, 13 жовтня, в Мінекономіки відбулась міжвідомча нарада щодо координації діяльності та консолідації зусиль з питань розвитку підприємництва під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.

«Доступні кредити 5-7-9%»: 216 нових угод за тиждень та лібералізація умов їх отримання

В межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки-учасники всього вже профінансували 10,352 мільярда гривень українським підприємствам.

Дмитро Кулеба: Наша мета — відкрити можливості Алжиру для українського бізнесу

Про це у вівторок, 13 жовтня, заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови із главою зовнішньополітичного відомства Алжиру Сабрі Букадумом.

Напередодні Дня захисника України у МЗС відкрилася волонтерська виставка ікон на ящиках з-під набоїв

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба спільно з художником Олександром Клименком та керівником Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова Геннадієм Друзенком відкрили у приміщенні Міністерства закордонних справ виставку “Ікони на ящиках з-під набоїв”.

Сергій Марченко: На цей опалювальний сезон прогнозуємо нижчий рівень цін, аніж торік

Наразі ринкова ціна на газ нижча, аніж під час минулого опалювального сезону. Тому на цей сезон прогнозується нижчий рівень цін, аніж минулого року, якщо рахувати загалом. Про це Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив в інтерв’ю виданню «The Page».

Міненерго і Німецьке товариство GIZ підписали Меморандум для розвитку енергоефективності

Сьогодні в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець підписала Меморандум про взаєморозуміння із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Документ спрямований на розвиток сфери енергоефективності в Україні.

Розраховуємо на підтримку Польщі в переході на систему обміну цифровими дозволами, - Владислав Криклій

На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 13 жовтня, під час виступу на українсько-польському економічному форумі в Одесі, організованому Торгово-промисловою палатою України та Мінінфраструктури.

Успіх Саміту Україна-ЄС вимагає подальшої активної роботи Уряду і Парламенту

На цьому наголосила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час наради із заступниками міністрів з питань європейської інтеграції.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 13 жовтня Україні зафіксовано 5 133 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 148 903 осіб.