Пройшов треніг для безробітних "Підготовка резюме"

Дата: 05.11.2020 15:06

4 листопада 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  тренінг: "Підготовка резюме".

Резюме є одним із ефективних засобів самореклами на ринку праці. Мета резюме - привернути до себе увагу, при першому, як правило, заочному знайомстві, справити сприятливе враження й спонукати роботодавця запросити на співбесіду.

Учасників заходу ознайомлено з основними видами резюме, його структурою, прикладами заповнення основних блоків та поінформовано про основні вимоги правильного написання резюме.

У ході тренінгу пошукачі роботи дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості, які допомагають створити ідеальне резюме: створивши  електронний  кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", пошукач роботи може скористатися Конструктором створення резюме.