Скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього працівника ТОВ «Нова Пошта»

Дата: 16.11.2020 15:37

Скеровано до суду обвинувальний акт

відносно колишнього працівника ТОВ «Нова Пошта», який шляхом обману, вчиненого за допомогою проведення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, заволодів майном

на суму майже 1 000 000 гривень

За процесуального керівництва Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області органом досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів щодо колишнього працівника ТОВ «Нова Пошта», який маючи навички та досвід роботи в ТОВ «Нова Пошта», отримав можливість здійснити проникнення до комп'ютерної мережі ТОВ «Нова Пошта», внести зміни до інформації, яка в ній зберігалась та безоплатно заволодіти товарно-матеріальними цінностями різних компаній та приватних осіб, спричинивши при цьому ТОВ «Нова Пошта» збитки на загальну суму 979 618 гривень.

На даний час обвинувальний акт за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 190,           ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 361, ч. 2 ст. 361, ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 309 КК України скеровано для розгляду до суду.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                                    Р. Нечепоренко