ПРРО: Заповнення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО)

Дата: 19.11.2020 10:40

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкт господарювання  при заповненні Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391801 для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій повинен зазначати:

у колонці 1 - назва суб’єкта господарювання;

у колонці 2 - податковий номер суб’єкта господарювання;
у колонці 3 - ідентифікатор ключа суб’єкта з печатки суб’єкта господарювання;

у колонці 4 - роль (касир/старший касир).

Інструкція щодо заповнення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391801 розміщена на банері «Програмні РРО» за посиланням: Головна>БАНЕР>Програмні РРО>Форми ПРРО>Інструкції щодо заповнення форм.

ГУ ДПС у Київській області