ДОПОМОГА НАРОДУ КИТАЮ ОДИНОКИМ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ КИЇВЩИНИ

Дата: 20.11.2020 09:29

Завдяки співпраці керівництва Київської обласної державної адміністрації з Управлінням закордонних справ Народного уряду провінції Гуандун за сприяння Міністерства закордонних справ України та Генерального консульства України в Гуанчжоу до Київської області надійшла гуманітарна допомога у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме:

• 10 000 одноразових медичних масок, 2 000 захисних костюмів,
  • 200 безконтактних термометрів загальною вартістю понад півмільйона гривень.

Зазначена гуманітарна буде розподілена між 11 інтернатними установами Київської області, в яких проживають 1878 осіб, з них: 1453 особи з інвалідністю, 348 осіб похилого віку та 77 дітей з інвалідністю, які є найбільш вразливими в період поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Зараз Київська область, як і вся Україна та весь світ, бореться з пандемією COVID-19. Ми впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться подолати смертельний вірус.

Від імені мешканців інтернатних закладів Київщини висловлюємо щиру подяку за неоцінену допомогу в цей не легкий час, яка дозволить забезпечити якісними та безпечними соціальними послугами найбільш незахищені категорії громадян.

Дякуємо за те, що ви робите, сподіваємося на подальшу співпрацю.