З нагоди Дня гідності та свободи

Дата: 21.11.2020 12:51

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Задля вшанування пам’яті загиблих героїв Небесної сотні і з нагоди відзначення Дня гідності і свободи у центрі селища відбулась церемонія покладання квітів до Банера Небесної сотні та до Пам’ятного знаку захисникам незалежності України, у якій взяли участь лише представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у зв’язку із посиленням карантинних заходів.

Керівники у глибокій скорботі схилили голови перед пам’яттю видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих під час Революції Гідності та російсько-української війни.

У кожній державі є такі події, які назавжди викарбовуються в історії країни, їхні дати пам’ятають протягом десятиліть, віків. Такі події назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян. На превеликий жаль, для нас, такими подіями, стали Помаранчева революція (2004 р.), Революція Гідності (2013 р.), розстріли під час Євромайдану. Ці дні назавжди запечуться у серцях українців нестерпним болем.