В зоні митного контролю аеропорту «Бориспіль» вилучено 50 блоків вірменських елітних цигарок “Cigaronne”

Дата: 02.12.2020 14:41

Київською митницею Держмитслужби в аеропорту «Бориспіль» зафіксовано спробу ввезення громадянином Вірменії тютюнових виробів з порушенням митних правил.

Чоловік, який прилетів з Вірменії до України вечірнім рейсом, для проходження митного контролю обрав спрощену систему «зелений коридор», чим засвідчив, що не переміщує предметів, на ввезення яких в Україні існують обмеження.

Письмової декларації громадянин не заповнював, за консультацією перед проходженням контролю до митників не звертався.

50 блоків цигарок Cigaronne” Royal slims преміум-класу вірменського виробництва митники виявили під час вибіркової перевірки ручної поклажі авіапасажира на сканері.

Відтак, Київська митниця вкотре нагадує, що згідно з українським митним законодавством громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Отже, згідно українського законодавства, чоловікові було пропущено 10 пачок цигарок (200 сигарет).

Решту 490 пачок тютюнових виробів (9800 сигарет) вилучено до рішення суду за ст. 471 Митного кодексу України.

До речі, за даними українських інтернет-магазинів, одна пачка подібних цигарок коштує від 200 гривень.