Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 15 грудня 2020 року

Дата: 16.12.2020 12:04

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данії в Україні

Олег Уруський проінформував пана Посла про плани з реформування оборонної промисловості України, зокрема щодо створення холдингів та корпоратизації.

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня

Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН  керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

Верховна Рада схвалила проект Держбюджету-2021

Сьогодні, 15 грудня, Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» у другому читанні та в цілому.

Україна підтримала Декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств

Понад 90 членів СОТ, в тому числі Україна, підтримали декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств. Зазначену декларацію було представлено всім членам СОТ на засіданні Голів делегацій.

Роман Лещенко: Рішення стосовно ділянок, на які надано дозволи щодо розроблення документації із землеустрою, будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад

Держгеокадастр розпочинає передачу територіальним громадам земельних ділянок, щодо яких надано дозволи на розроблення документації із землеустрою, але землевпорядна документація не була подана в Держгеокадастр до 15 грудня. Рішення щодо цих ділянок будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад.

Чорнобильська АЕС успішно завершила перевезення відпрацьованого ядерного палива, яке проводилося у рамках «гарячих» випробувань СВЯП-2

14 грудня на сховищі відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2 було розміщено на довготривале проміжне зберігання другий двохстінний екранований пенал із відпрацьованим ядерним паливом.

Ведення Державного земельного кадастру: актуальні показники

Станом на 14 грудня 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,4 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 35,5 тис. новосформованих земельних ділянок площею 36,8 тис. га), зокрема, 15,0 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 32,0 млн гектарів.

Уряд збільшив видатки для забезпечення потреб чорнобильців

14 грудня Урядом схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2020 рік”. Розпорядженням передбачено збільшення обсягу видатків у сумі 180,2 млн грн.

Тарас Кремінь пояснив, яких сфер стосується перехід на українську з 16 січня 2021 року

16 січня 2021 року набуває чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» - відбудеться остаточний перехід сфери обслуговування на державну мову.

Мінсоцполітики: До уваги ФОП I та II групи

15 грудня ? останній день для подання заяви на отримання виплати допомоги на дітей до 10 років.

У Мінекономіки обговорили інструменти ефективного управління державними компаніями

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за сприяння Бізнес-школи МІМ та Проекту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва» було організовано зустріч представників міністерств та членів наглядових рад найбільших українських підприємств та банків.

Поглиблення українсько-німецьких відносин є ключовим для євроінтеграції України, - Ольга Стефанішина

14 грудня відбулось 11-те засідання Українсько-німецької Групи високого рівня з економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної  та Парламентського державного секретаря Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини Марко Вандервітца.

В Мінекономіки повідомили про результати осінньої збиральної та посівної кампаній

Українські сільгоспвиробники вже завершили проведення осінніх польових робіт – збиральної кампанії та сівби озимих культур під урожай 2021 року. За оперативними даними областей, станом на 14 грудня зібрано 83,8 млн тонн основних сільськогосподарських культур з площі 24,1 млн га.

Ігор Петрашко: За останній рік Україна та Катар подвоїли двосторонню торгівлю

Сьогодні, 15 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко у ході телефонної розмови з Міністром муніципалітетів та навколишнього середовища Держави Катар Абдуллою бін Абдулазізом бін Туркі Аль Сабаї обговорив питання розвитку торгових відносин між Києвом і Дохою.

Затверджено показник середньої заробітної плати за жовтень 2020 року

Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, за жовтень 2020 року в сумі 10 887 гривень 46 копійок.

В Україні понад 180 тисяч жінок отримали безоплатну допомогу при пологах, - НСЗУ

Національна служба здоров’я України виплатила понад 1,3 млрд грн закладам, які мають контракт на надання медичної допомоги при пологах.

Досягнення Мінцифри у сфері адміністративних послуг