Від безробіття до успішної справи - один крок

Дата: 17.12.2020 16:03

Служба зайнятості - найбільша база можливостей!

Від безробіття до успішної справи - один крок.

Більше десяти років Олена Крамар працювала спеціалістом державної служби в управлінні агропромислового розвитку Рокитнянської райдержадміністрації, але у зв’язку з ліквідацією установи у грудні 2019 року залишилася без роботи.

Звичайно, що активна, цілеспрямована та ініціативна Олена для пошуку нової роботи звернулася за допомогою до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості.

Враховуючи юридичну освіту Олени Петрівни, кар’єрний радник визначила потреби та рівень мотивації до працевлаштування і запропонувала вакансію фахівця в Білоцерківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Пройшовши успішно співбесіду з роботодавцем, Олена Крамар була працевлаштована.

На сьогоднішній день пані Олена продовжує працювати в бюро та активно співпрацює зі службою зайнятості. Це тісна співпраця, яка проявляється у проведенні спільних правопросвітницьких заходів, прии?омах громадян та інформування про можливість отримати безоплатну правову допомогу.

"Для мене робота в бюро правової допомоги – це спроба себе у новій справі. І я завдячую своєму кар"єрному раднику Оксана Гулакова, яка спрямувала мої зусилля саме у цьому напрямку.

Зараз у мене з'явилася впевненість у своїх силах, бо я стала більш обізнаною та досвідченою," - наголошує Олена Крамар.