Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 18.12.2020 13:40

З 14 грудня 2020 року, роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, введені в дію Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги.

Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до служби зайнятості за своїм місцезнаходженням та надати необхідні документи.

Триває робота з цього питання і у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

Роботодавців (суб"єктів господарювання), основний вид економічної діяльності яких не входить до Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом Міністрів України, проінформовано про можливість отримання одноразової матеріальної допомоги задля збереження робочих місць.

Так, станом на 17 грудня завдяки підтримці держави на Рокитнянщині буде збережено 41 робоче місце.

На розгляді перебуває 5 звернень роботодавців, де планується вимушене скорочення діяльності через карантинні заходи. Отримання фінансової допомоги допоможе зберегти ще понад 100 робочих місць.

#ДСЗ #служба_зайнятості #КОЦЗ #Рокитне_філія #послуги