Не словом, а ділом…

Дата: 18.12.2020 14:20

На селищному стадіоні «Колос» тривають роботи з облаштування території. Так, на сьогодні, вже завершено встановлення навісу над входом в адмінприміщення стадіону, який буде захищати від палючого сонця та від опадів.

Також йде до завершення будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика. Як подарунок для мешканців селища до новорічних свят, уже встановлено 16 тренажерів (розраховані для людей різної вікової категорії), які нададуть змогу вільно та безкоштовно займатись спортом усім бажаючим та створять передумови до залучення жителів містечка до рухової активності. До того ж це гарна можливість організації захоплюючих уроків фізичної культури для учнів загальноосвітніх закладів селища. Завдяки цим силовим тренажерам, які дозволяють зміцнювати м'язи, жителі села матимуть можливість покращувати самопочуття та здоров’я.  Безкоштовні вуличні тренажери – прекрасна альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний для вас час.