ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ – 3О РОКІВ

Дата: 21.12.2020 14:22

У 1990 році розпочався новий етап у діяльності Міністерства праці та його підвідомчих організацій – він був окреслений постановою Ради Міністрів УРСР від 21 грудня 1990 р. № 381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР». Саме з цього часу служба зайнятості України стала важливим інструментом держави у сфері регулювання ринку праці й соціального захисту тимчасово незайнятого населення.

І сьогодні також державна служба зайнятості України займає основне місце в реалізації політики зайнятості, вирішуючи задачі регулювання ринку праці та соціального захисту безробітних громадян. Саме завдяки використанню сучасних технологій, діяльність служби зайнятості залишається актуальною за будь-яких умов на ринку праці. Очевидно, що зусилля наших фахівців служби спрямовані на комплексне вирішення питань зайнятості, легалізації трудових відносин, підвищення рівня конкурентоспроможності соціально вразливих категорій населення  на ринку праці, стимулювання роботодавців до створення  нових робочих місць, розвитку підприємницьких ініціатив. І зі своїми завданнями вони справляються якнайкраще.

Наприкінці нинішнього року 21 грудня в Україні відзначатиметься 30-та річниця створення Державної служби зайнятості.

Тож щиро вітаю усіх працівників Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості, а також усіх, хто стояв у витоків створення цієї служби, із побажаннями миру і злагоди, міцного здоров’я, успіхів, завзяття та оптимізму, щастя і любові та миру і спокою в державі!

З повагою

в.о. голови райдержадміністрації                                           О. ПРИЛІПКО