30-річчя Пенсійного фонду України

Дата: 21.12.2020 14:59

Пенсійний фонд України за 30 років пройшов великий шлях. Сьогодні Фонд є єдиною системою управління коштами загальнообов’язкового пенсійного страхування та найбільшою державною професійною структурою, що надає послуги у сфері соціального забезпечення. За ці роки відбулося становлення Пенсійного фонду, який стало працює, незважаючи на економічну та політичну ситуацію в країні. Співробітники Рокитнянського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області працюють для вирішення всіх важливих завдань у галузі пенсійного забезпечення та власною щоденною працею удосконалюють сучасну систему, що відповідає світовим стандартам пенсійного забез­печення та якості обслуговування.

Своїм професіоналізмом, відповідним ставленням до дорученої справи, чуйністю, толерантністю ви не тільки підвищуєте авторитет Пенсійного фонду, а й сприяєте зміцненню довіри громадян до влади і стабільності в суспільстві.

Немає сумніву, що набуті за минулі роки знання, практичний досвід ви використовуєте для того, щоб краще забезпечувати матеріальну підтримку ветеранів, пенсіонерів, інвалідів і зробите усе від вас залежне, щоб втілити в життя державні програми.

Бажаю Вам у цей святковий день міцного здоров’я, стійкості у життєвих випробуваннях, гармонії в душі, сімейного затишку, любові та шани від рідних, друзів та колег. Нехай доля завжди буде прихильною до вас та ваших родин.

З повагою

в.о. голови райдержадміністрації                                           О. ПРИЛІПКО