Пройшла зустріч з новообраним селищним головою Юрієм БОГДАНОВИМ

Дата: 21.12.2020 15:10

Відповідно до змін, що відбулись у системі адміністративно-територіального устрою, визначених Постановою ВРУ від 17 липня 2020 №807-ІХ "Про утворення та ліквідацію районів", створено Рокитнянську об'єднану територіальну громаду.

25 жовтня 2020 року Рокитнянським селищним головою обрано Юрія БОГДАНОВА. З метою налагодження співпраці з Рокитнянською селищною радою директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса ГЛЮЗА зустрілася з новообраним селищним головою Юрієм БОГДАНОВИМ.

Директор філії розповіла про стан ринку праці на Рокитнянщині, про послуги, які надає служба зайнятості шукачам роботи та роботодавцям. Зокрема, про дію Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та ознайомила з Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми.

Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості

завжди відкрита до співпраці і є сервісною установою, яка виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям. А на сьогодні, в умовах карантину, служба зайнятості пропонує широкий спектр онлайн послуг щодо підбору персоналу.

Під час зустрічі керівники підписали Угоду про спільну діяльність. Сторони за даною Угодою домовилися про шляхи об’єднання зусиль задля сприяння зайнятості населення.

Зустріч, у якій також взяв участь давній партнер служби зайнятості директор КП "Рокитнеблагоустрій" Юрій САХНО, відбулася в атмосфері взаєморозуміння та з прагненням налагодження тісної співпраці.