Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 29 грудня 2020 року

Дата: 30.12.2020 11:40

Прем’єр-міністр: Якість освіти іноземних студентів впливає на імідж України

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 29 грудня відбулася друга нарада щодо запуску Єдиної міжвідомчої електронної платформи для іноземних студентів.

Мінцифри: Понад 355 тисяч людей отримали одноразову матеріальну допомогу для ФОП та найманих працівників

На 29 грудня вже 355 тисяч людей отримали одноразову матеріальну виплату — а це 2,8 млрд грн. Загалом для виплат передбачені видатки у розмірі 8,3 млрд грн. Уже подано 429 704 заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОП та найманим працівникам. Про це повідомили під час спільного онлайн-брифінгу представники Мінцифри, ПФУ, Мінекономіки та Мінсоцполітики.

Ігор Петрашко: Є позитивні сигнали щодо відновлення економіки в четвертому кварталі

Про стан макроекономічної ситуації розповів Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час підсумкової прес-конференції.

Керівництво Мінстратегпрому привітало Державну службу експортного контролю України з 24-річчям

Галузь експортного контролю є стратегічно важливою для нашої держави, адже забезпечує недопущення порушення міжнародних зобов’язань України, і саме Держекспортконтроль щоденно захищає інтереси держави у цій сфері.

Визначено переможців на звання лауреатів премії імені Лесі Українки за 2020 рік

Комітет з присудження премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва визначив переможців за 2020 рік. Засідання комітету відбулося 29 грудня в Держкомтелерадіо в режимі онлайн на платформі Zoom. Вів засідання Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Олексій Чернишов: Програма Президента «Велике будівництво» виконана на всі 100 відсотків

Програма Президента «Велике будівництво» в частині 100/100/100 повністю виконана. Слідом за школами та спортивними об’єктами, будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей.

Ведення Державного земельного кадастру: актуальні показники

Станом на 28 грудня 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,5 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 28,7 тис. новосформованих земельних ділянок площею 100,7 тис. га), зокрема, 15,1 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 32,0 млн гектарів.

На Волині прикордонникам вручили ключі від квартир та відкрили реконструйований підрозділ

В переддень Нового року 13 прикордонних родин із Луцька  отримали ключі від нових осель. Вручити ключі від квартир та привітати охоронців кордону прибув перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко. Він зазначив, що соціальний захист військовослужбовців та їх сімей є і залишається пріоритетом Державної прикордонної служби України. А завдяки підтримці керівництва держави проводиться системна робота над розв’язанням питань забезпечення особового складу житлом.

У Нікополі відкрили сучасну дитячу лікарню

Яскрава та сучасна дитяча лікарня у Нікополі на Дніпропетровщині готова приймати перших маленьких пацієнтів. Під медзаклад обласним та державним коштом реконструювали колишню амбулаторію. Вийшов єдиний комплекс із стаціонаром та консультативно-діагностичним відділенням.

Юлія Лапутіна: Духовна підтримка захисників України – невід’ємна складова національної єдності

Сьогодні відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної з Блаженнішим  Митрополитом Київським та всієї  України Епіфанієм.

Учасники бойових дій зможуть надалі користуватися пільговим проїздом в громадському транспорті Києва

Київська міська рада відтермінувала введення електронного квитка  для ветеранів та інших пільгових категорій громадян України до 1 липня 2021 року. Таке рішення дає право ветеранам,  які не є мешканцями столиці, надалі безкоштовно користуватися муніципальним транспортом Києва.

3,7 млрд грн інвестицій отримано від перших концесійних договорів, - Ігор Петрашко про підсумки-2020

3,7 млрд грн інвестицій отримано від перших концесійних договорів. Про це Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко розповів під час підсумкової онлайн прес-конференції.

Цьогоріч дохід від малої приватизації склав понад 2,5 млрд грн, - Мінекономіки

Станом на 15 грудня проведено 419 успішних аукціонів з оголошеною вартістю понад 809 млн грн. Зростання ціни на аукціонах складає 307%. Дохід від продажу склав понад 2,5 млрд грн при плані у 400 млн грн. Для порівняння, у 2019 році до державного бюджету від приватизації перераховано 549,471 млн гривень.

Ігор Петрашко про підсумки року: аграріям нараховано 4 млрд грн

У 2020 році було збережено аграрну підтримку і виплачено аграріям 4 млрд грн. Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко під час підсумкової прес-конференції.

У 2020 році збережено 400 тисяч робочих місць та працевлаштовано близько 600 тисяч осіб, - Ігор Петрашко про підсумки року

Через центри зайнятості з початку року було працевлаштовано понад 600 тисяч осіб. У той же час загальна сума допомоги по безробіттю склала 15,8 млрд грн. Такі цифри озвучив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко під час підсумкової прес-конференції.

Бізнесу профінансовано 17 млрд грн за програмою «5-7-9» та 4,3 млрд - за карантинними програмами