Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2020 12:42

Вітаю з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!!!

У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Ми прожили цей рік на одному диханні, у спільній боротьбі з лихом, яке заполонило весь світ і не обійшло Україну. Рік, що завершується, збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільної біди. Він був непростим, сповненим напруженою працею та пошуком правильних рішень. Не зважаючи ні на що, ми разом продовжили розвивати економіку району, забезпечували належний соціальний захист наших краян та намагались зберегти суспільну злагоду.

Переконаний, що новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати задля своїх родин, рідної Рокитнянщини та всієї України. Я впевнений, лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя.

Висловлюю глибоку вдячність усім жителям району за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Нашим воїнам-захисникам, і особливо тим, хто зустрічає свята на передовій – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Вічна пам’ять тим Героям, які розділяють з нами світлу радість Нового року та Різдва з небес!

Новорічне свято – це завжди нові надії та сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному надії та віри у краще майбутнє, подаруймо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

Нехай рік прийдешній і різдвяні свята  стануть вісниками оновлення, віри у диво та здійснення мрій, а також, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому та належний розвиток нашої країни за європейськими стандартами.

Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, гарними подіями та добрими справами наповнюється життя. Нехай завжди і в усьому прихильною до Вас буде доля! Здоров’я, наснаги, злагоди і миру у ваших сім’ях і нехай завжди з вами буде Господь !

З Новим роком та Різдвом Христовим!

В.о. голови райдержадміністрації                                                                                            О. ПРИЛІПКО