Про привітання із присвоєнням звання України «Мати-героїня»

Дата: 20.12.2018 17:01

20 грудня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Юрій Дідик привітав двох багатодітних матерів району із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня» - жительку села Шарки Багінську Тетяну Валентинівну (матір 6-и дітей) та жительку села Житні Гори Осипенко Наталію Миколаївну (матір 6-и дітей).

За материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття  ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України, відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 № 416/2018, Юрій Дідик виконав примну місію - вручив матерям заслужені ангороди: відповідні посвідчення, нагрудний знак та квіти. Побажав їм побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей та онуків.

До привітань також приєдналися сільські голови та начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет.