Про свято Святого Миколая та відкриття новорічної ялинки

Дата: 19.12.2018 17:02

19 грудня 2018 року на Рокитнянщину завітав Святий Миколай Чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. У День Святого Миколая всі діти мріють про диво та здійснення їхніх мрій. Свята Миколая найбільше очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам довгоочікувані подарунки. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей.

У цей святковий та радісний для дітей день відбулося багато святкових візитів та заходів.

До районного центру дитячої та юнацької творчості прийшли дітки різних вікових категорій, різнобічних талантів й здібностей та різних функціональних можливостей. Завдяки директору центру дитячої та юнацької творчості Валентині Лосіцькій та її дружньому колективу для діточок та їх батьків було влаштоване справжнє свято талантів. Діти створили вражаючу святкову та теплу атмосферу, порадували батьків та гостей своїми чудовими виступами, віршами, піснями, постановками та подарували глядачам гарний настрій та приємні незабутні враження.

Привітати діточок до ЦДЮТ прийшли заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет та директор районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза. Керівники привітали діток зі святом, побажали їм зростати здоровими та вірити в дива, подякували батькам за виховання слухняних та чемних діточок, за терпіння і любов до них та за величезну працю в розвитку їхніх творчих здібостей.

Керівники району стали помічниками Святого Миколая й зробили усе можливе аби діти у цей день повірили в казку та отримали омріяні подарунки, тепло й увагу. Кожна дитина на цьому святі не залишилась без подарунків та солодощів. Особливо раділи подарункам дітки, які  найбільше потребують підтримки й турботи – дітки із обмеженими можливостями та дітки із прийомних сімей. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій діточок про свято покровителя усіх дітей – Миколая Чудотворця!

Пізніше керівники району теж із подарунками завітали до районного дитячого будинку «Чебурашка». Виявилося чимало добрих та небайдужих людей Рокитнянщини, охочих подарувати дітям радість та подарунки. Так до дитячого будинку завітали представники районного керівництва органів державної влади, прокуратури, поліції, рятувальної служби, релігійних організацій, благодійних фондів, меценати та підприємці району.

Благодійники району привезли для діточок багато подарунків – іграшки, книги, солодощі. Багато приємних і теплих слів сказали на святі діткам перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, ієрей православного храму Преподобного Агапіта Печерського священник Павло Сологуб та меценати району.

Вихованці дитячого будинку для своїх гостей подарували неймовірний концерт, показали свої кращі таланти та вміння. Завдяки районному керівництву і меценатам кожен вихованець дитячого будинку «Чебурашка» отримав подарунок та солодощі.

Також цього дня на свято Миколая у центрі селища Рокитне новорічними вогнями та гірляндами засяяла головна ялинка нашого району! Струнка висока зелена красуня зростає на центральній алеї в центрі селища. Відкриття новорічної ялинки є барвистим феєричним передноворічним дійством, з яким приходять в наше життя дива.

Помилуватись яскравими вогнями головної районної ялинки прийшли багато дітей, керівники району, жителі та гості селища. З великою радістю дітвора зустріла Діда Мороза та Снігуроньку.

Зі святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті новорічної ялинки виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та діти району.

Передноворічний час - це завжди особливий період, сповнений радісного передчуття та сподівань, коли здійснюються найзаповітніші мрії. Тож нехай яскраві вогники новорічної ялинки стануть втіленням миру, злагоди, любові впродовж цілого Нового року!