Про семінар „ Державне регулювання у галузі бджільництва, заходи з ліквідації хвороб бджіл та профілактика щодо їх отруєнь пестицидами”

Дата: 10.03.2019 17:06

5 березня 2019 року управлінням Держпродспоживслужби в Рокитнянському районі при участі управління агропромислового розвитку Рокитнянської районної державної адміністрації було проведено семінар „ Державне регулювання у галузі бджільництва, заходи з ліквідації хвороб бджіл та профілактика щодо їх отруєнь пестицидами” із головними агрономами та головними ветлікарями господарств, сільськими головами та бджолярами Рокитнянського  району.

Із вступним словом до присутніх звернулась заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець.

В ході семінару розглядались питання про державне регулювання у галузі бджільництва, заходи з ліквідації хвороб бджіл та профілактика щодо їх отруєнь пестицидами, актуальні проблеми розвитку бджільництва та напрями їх вирішення, ветеринарно-санітарні вимоги обов’язкові до виконання в галузі бджільництва, безпека бджіл при застосуванні пестицидів, порядок застосування засобів захисту рослин та безпечність бджіл.

На семінарі виступали начальник управління Держпродспоживслужби Рокитнянського району Леонід Джміль та провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки, державний інспектор, державний фітосанітарний інспектор Держпродспоживслужби в Київській області Роман Тарабикін.

Також, перед присутніми виступив представник компанії „Укравіт” Юрій Буркут, який представив продукцію та послуги, які надає компанія.