відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці

Дата: 10.03.2019 17:10

5 березня у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. Присутніх заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення",

"Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття",  а також акцентувала  увагу на тому,  що з 1 січня 2019 року вступив в дію новий  «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», який вніс суттєві зміни у підході роботи. Запроваджується  поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом  у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Кар’єрні радники допоможуть клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше повернулася на ринок праці або започаткувала власну справу. Громадяни  також отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про наявні вакансії в регіоні, а також про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості, та можливості самостійного пошуку роботи. Присутні мали змогу ознайомитися з інформаційними куточками філії, роботою тач-скрінів, порталом Державної служби зайнятості. Бажаючі отримали особисті консультації з питань працевлаштування.