Про засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.03.2019 17:17

05 березня  2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк, заступник головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Баштова, головний державний інспектор управління соціального захисту населення Ольга Лановська, начальник Рокитнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції Київської області  та фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Киричок.

В ході засідання були розглянуті питання:

• звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомній сім’ї родини Кудель за 2018 рік;
  • про розгляд заяви жительки с. Синява щодо надання дозволу на зміну прізвища малолітньої доньки;
  • про доцільність повернення вихованців ДБ «Чебурашка» у біологічну сім’ю;
  • про розгляд заяви жителя смт Рокитне, який має малолітню доньку, щодо надання дозволу на укладання договору іпотеки, предметом якого є квартира;
  • про розгляд заяви жительки м. Тетіїв щодо призначення її піклувальником над дитиною-сиротою;
  • про розгляд клопотання РРЦСССДМ щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.