Дата: 10.03.2019 17:33

05 березня у приміщенні Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України на замовлення Рокитнянського райвійськкомату.

У заході взяли участь директор Рокитнянської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, провідний фахівець з питань зайнятості філії Валентина Томілович, військовий комісар  Юрій Волинець, фахівець райвійськкомату Юлія Степченко та 22 особи з числа шукачів роботи, які перебувають на обліку філії.

Відкрила семінар директор філії Лариса Глюза, яка ознайомила слухачів про зміни та новації в наданні послуг на ринку праці, зокрема, наголосила, що Державна служба зайнятості запроваджує індивідуальний підхід до надання послуг, про професійне навчання із застосуванням елементів дистанційного та дуального навчання, про інтернет-ресурс служби зайнятості та його можливості.

Військовий комісар Рокитнянського райвійськкомату Юрій Волинець наголосив присутнім, що військова служба за контрактом в Збройних силах України – це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних, це служба для справжніх чоловіків та жінок. Шукачів роботи ознайомили з порядком відбору громадян на військову службу за контрактом, умовами служби, вимогами до претендентів на військову службу, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного зростання. Було зосереджено увагу шукачів роботи на перевагах контрактної військової служи, а саме: високе грошове та матеріальне забезпечення, медичне забезпечення, забезпечення житлом, пільги та гарантії.

Валентина Томілович ознайомила присутніх з актуальними вакансіями, які подали роботодавці району до філії та вакансіями за межами регіону по роботодавцям, які звернулися до Київського ОЦЗ з проханням допомогти в укомплектуванні претендентів на вакантні посади.

По завершенню заходу присутні отримали буклети та мали можливість залишитися для отримання додаткової інформації щодо можливості підписання контракту, а фахівці філії запросили райвійськкомат взяти участь у весняному Ярмарку вакансій та домовилися про подальшу співпрацю.