Дата: 10.03.2019 17:46

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися - віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу.

З цією з метою та з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді, організації ефективної профорієнтації учнівської молоді та розвитку державної системи професійної орієнтації населення, піднесення важливості орієнтованого на потреби ринку праці вибору професії, підвищення престижу робітничих професій, формування особистості дитини та її мотивації до праці у Київському обласному центрі зайнятості відбувся другий (обласний) етап конкурсу дитячих малюнків "Твоє майбутнє - в твоїх руках". Перед дітьми поставили завдання намалювати, яким спеціалістом вони бачать себе в майбутньому та яка професія їм до вподоби. Хлопчики та дівчатка намагалися найдетальніше відтворити свою мрію на папері.  Завдяки малюнкам учасники конкурсу розповіли, які професії їх цікавлять найбільше, ким би вони хотіли стати у майбутньому і які мрії вони мають. Конкурсантка від Рокитнянщини Дарина Головань стала призером обласного етапу конкурсу.

А тому 06 березня 2019 року у приміщенні Шарківського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-д/с" Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області відбулося нагородження переможниці обласного конкурсу малюнку у середній віковій категорії (11-14 років) "Твоє майбутнє в твої руках". Саме мовою пензлика Даринка не тільки розкрила свій талант, а й відтворила омріяну професію. Так, за результатом проведеного конкурсу Дарина Головань, учениця 8 класу Шарківського НВКНВК "ЗОШ І-ІІ ст.-д/с", зайняла почесне 2 місце в обласному конкурсу малюнків у середній віковій категорії, з малюнком на тему "Професія еколога".

Директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза на урочистій шкільній лінійці привітала переможницю, вручила їй Грамоту і цінний подарунок від Київського обласного центру зайнятості. Також директор філії подякувала дирекції школи та художньому керівнику Даринки Ларисі Артеменко за гідне виховання підростаючого покоління, за багаторічну співпрацю зі службою зайнятості та за щорічну участь у конкурсі "Твоє майбутнє в твої руках" вихованців школи.