Оголошення про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами

Дата: 05.07.2019 17:48

Комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам  Київської області оголошує про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами.

Комісія приймає документи відповідно до переліку, встановленого пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України           від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).

Заявки приймаються у період починаючи з дати оприлюднення цього оголошення до 01 листопада 2019 року секретарем комісії за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306. Телефон: 044-234-45-87.