Повідомлено про підозру молодикам, які у стані алкогольного сп’яніння вчинили хуліганство, пов’язане з опором громадянам

Дата: 26.02.2019 17:59

12.02.2019 близько 18 год. троє молодиків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в електропотязі зі сполученням Миронівка - Фастів, на перегоні "Лютарський-Ольшаниця", вчинили грубе порушення громадського порядку, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, а саме почали стукати ногами в двері до кабіни машиніста, намагаючись проникнути до її середини та висловлювались при цьому нецензурною лексикою, погрожуючи машиністу застосуванням насильства.

Стрілець воєнізованої охорони на залізно-дорожній станції Миронівка, який в цей час перебував у кабіні машиніста даного електропотяга, вийшов з кабіни машиніста та увійшов до середини вагона та з метою припинити хуліганські дії зробив зауваження групі осіб щодо їх зухвалої поведінки.

З метою припинення хуліганських дій зловмисників, працівник охорони здійснив один попереджувальний постріл вгору, на який останні не відреагували та чотири постріли в сторону злочинців, заподіявши їм тілесні ушкодження та змусивши останніх припинити свої хуліганські дії.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство).

Судом до зловмисників застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

За вчинене чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                                                        Р. Нечепоренко