Візит Президента

Дата: 04.12.2018 17:59

Президент без попередження завітав у навчальний центр Сухопутних військ на Чернігівщині - поспілкувався з танкістами і оглянув тренажери, на яких вони займаються. Тут військові вчаться керувати танками на мультимедійному комплексі, що імітує перебування у кабіні Т-64.Тренажер дозволяє здійснювати одночасну підготовку не лише командира та екіпажу, а й цілої танкової роти та відтворює дуже реалістичні умови бою. Участь у підготовці українських танкістів беруть і спеціалісти НАТО.

Петру Порошенку також продемонстрували смугу перешкод та тренування, що імітує умови бою. В цьому навчальному центрі працюють школа снайперів, танкістів, загальновійськової підготовки, сержантська школа і медичний центр. Президент подякував військовим за службу і дав настанови на випадок широкомасштабного нападу Росії.

СНХ Петро Порошенко, Президент України

Більшість з вас знають, що таке бойові дії. Більшість з вас нюхали Порох. більшість з вас заслуговують шану і повагу України за те, що у важку хвилину ви стали на захист української землі і українського  народу, суверенітету, територіальної цілісності Української держави. І зараз нам треба підвищувати майстерність, нам треба забезпечити ефективну підготовку для того, щоби у випадку необхідності ворог зазнав поразки, ворог заплатив високу ціну за безвідповідальне рішення про вторгнення на українську територію