Про фінал відкритого районного турніру з футболу «Кубок Надросся»

Дата: 14.06.2019 18:00

12 червня 2019 року на Рокитнянщині відбувся фінал відкритого районного турніру з футболу серед дитячих команд за Програмою XІІІ Всеукраїнського дитячого турніру з футболу «Кубок Надросся» на призи голови Рокитнянської районної державної адміністрації.

Із 28 травня по 12 червня 44 дитячі футбольні команди із міст Київ, Біла Церква, Обухів, Кагарлик, Рокитнянського та Фастівського районів боролися за перемогу впродовж пяти етапів. Футбольні змагання проходили на спортивних майданчиках Рокитнянських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 1 та № 3.  Фінал районного турніру відбувся на стадіоні районного спортивного комплексу «Рокитне».

Змагалися такі команди-учасниці:

1. «Зміна» м. Київ,
  2. «Оболонь» м. Київ,
  3. «Юніор» м. Київ,
  4. «Восход» м. Київ,
  5. «Дарниця» м. Київ,
  6. ДЮСШ м. Біла Церква,
  7. «Зміна» м. Біла Церква,
  8. «Рось» м. Біла Церква,
  9. «Рух молоді» м. Біла Церква,
  10. «Вертикаль» м. Обухів,
  11. ДЮСШ «Фастів»,
  12. ДЮСШ «Фастів 2»,
  13. ДЮСШ «Кагарлик»,
  14. ДЮСШ смт Рокитне та інші.

За результатами проведених ігор із футболу серед дитячих команд перше місце виборола команда «Вертикаль» м. Обухів, друге місце –  ДЮСШ «Фастів», третє місце –«Рось» м. Біла Церква.

Команди-переможці районного турніру з футболу отримали  кубки, грамоти, медалі та призи. До нагородження також були представлені чотири номінації: «Кращий нападник», «Кращий захисник», «Кращий бомбардир» та «Кращий воротар».

Вітали юних футболістів та вручали їм нагороди виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та депутат Київської обласної ради, голова комітету Київської обласної федерації футболу Леонід Джужик. Вони подякували дітям та їх тренерам за непрості футбольні випробування, за любов до футболу, за перемоги у спорті та вручили їм заслужені нагороди.

Також з нагоди 70-річчя проведення ігор з футболу на Рокитнянщині було вручено подяки від комітету Київської обласної федерації футболу та грамоти від Рокитнянської райдержадміністрації: директору позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа» В’ячеславу Калінському, інструктору-методисту цього ж закладу Олександру Калінському, ветерану спорту Віталію Безуглому, спортивному інструктору ТДВ «Синявське» Михайлу Клименку, генеральному директору РКДЗ Богдану Свинарчуку за підтримку дитячого-юнацького спорту в районі та начальнику Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Миколі Рижкову за сприяння та участь команди поліцейських у районних змаганнях з футболу.

Вітаємо усіх юних футболістів та переможців змагань з футболу!