Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 26.02.2019 18:05

25 лютого 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, районий військовий комісар Юрій Волинець, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та представник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Рисак.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 64 заяви та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 67 адмінпротоколів та сталася одна дорожно-транспортна пригода із летальним наслідком (перехожий загинув).

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22630 декларацій, що складає 85,2 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За лютий місяць було укладено 242 декларації. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1328,1. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 25.02.2019.

Олександр Рисак повідомив, що за минулий тиждень в районі було три пожежі. В селах Ольшаниця та Запруддя горів очерет. В селі Калинівка в ТДВ «Синявське» горіла зерносушарка. Пожежі ліквідовані вчасно, жертви відсутні.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Юрій Волинець повідомив, що на сьогодні на військову службу за контрактом нині залучено дві особи. Розпочався призов на строкову службу до лав української армії.

Петро Кушнурук доповів про отримання солі і відсіву у кількості 1600 тон та про те, що нині дорожна служба займається ямковим ремонтом доріг району.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації зауважив про обов’язкову перевірку технічного стану автотранспортних засобів, які перевозять дітей. Відмітив, що перевірка необхідна для попередження дорожно-транспортних пригод та запобігання отруєння пасажирів викидами вихлопних газів (чадним газом). Також Олег Приліпко повідомив про перенесення візиту голови Київської обласної державної адміністрації на 26 лютого та кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.