Позбавлення волі за крадіжку майна

Дата: 29.03.2019 18:15

Рокитнянським районним судом Київської області засуджено 34-річного чоловіка, який будучи раніше неодноразово судимим за злочини проти власності та 25.07.2018 звільнившись умовно-достроково з виправної колонії, на шлях виправлення не став та, маючи не погашену та не зняту в установленому законом порядку судимість, повторно вчинив злочин проти власності.

Так, останній в січні поточного року проник до домоволодіння, що знаходиться в с. Житні Гори Рокитнянський район Київська область, та, зірвавши навісний замок на дверях гаражного приміщення, проник до його середини, звідки викрав жіночий велосипед марки «Вікторія», бензомоторну косу WB-5300 марки «Werk».

Продовжуючи свої злочинні дії, правопорушник, перебуваючи на території вказаного подвір?я, проник до середини господарського приміщення, звідки викрав індика вагою 4,5 кг та в подальшому підійшов до кролячих кліток, які знаходились за будинком, та, відчинивши їх, викрав одного кроля вагою близько 6 кг.