У Рокитнянському районі триває двомісячник благоустрою населених пунктів

Дата: 29.03.2019 18:20

Наразі у Рокитнянському районі триває двомісячник благоустрою населених пунктів.

З метою вирішення питання тимчасової зайнятості населення району, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу, надання посильної допомоги місцевим радам у благоустрої та впорядкуванні територій, зон відпочинку та інших природоохоронних та історичних об’єктів, фахівцями філії залучено до участі в оплачуваних громадських роботах понад 30 жителів району.

Задля ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування місць розташування пам"ятників, зон відпочинку, прибережних та придорожніх смуг, сільських кладовищ та ін. робіт, що мають екологічну користь для територіальних громад, ремонту об"єктів соціальної сфери селищна та сільські ради Рокитнянського району (Рокитнянська, Савинецька, Телешівська, Ольшаницька, Синявська, Бирюківська) заключили договори зі службою зайнятості щодо співфінансування цього виду робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Такий вид співпраці органів місцевого самоврядування району із службою зайнятості є взаємовигідним, оскільки дає змогу залучити безробітних до суспільно корисної праці, приносить користь громадам та є доброю підтримкою у фінансуванні цього виду тимчасових робіт.

Фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості також не стоять осторонь і також долучилися до участі у двомісячнику благоустрою населених пунктів. Зокрема, 29 березня 2019 року працівники філії привели в належний санітарний та естетичний стан прибудинкову територію як філії, так і житлового будинку, знаходиться поруч.

Наступного разу філія візьме участь у Всекраїнських акціях “Посади своє дерево” та “Зробимо Україну чистою”, що відбудуться 20 квітня 2019 року.

.